SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/016 | 4025 Debrecen, Széchenyi u. 58.

Intézmény logo

Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. febr. 6.


DSZC Mechwart

  Karrierhét megnyitó 2024

  Milyen lehetőségeim vannak Debrecenben? Milyen célt tűzzek ki? Mit tegyek, hogy elérjem?

  Karrierhét megnyitó 2024

  2024.02.06-án került megrendezésre a hét központi nyitóprogramja.

  Az iskola közössége meghallgathatta Dr. Barcsa Lajos alpolgármester úr előadását a városban zajló nagy léptékű gazdasági fejlődésről, a fiatalok előtt álló lehetőségekről. Ezt követően a vállalatvezetők és -képviselők bevonásával Dr. Barcsa Lajos igazgató úr vezetésével pódiumbeszélgetés zajlott.

  A jó hangulatú beszélgetésen Dr. Barcsa Lajos Debrecen város alpolgármesterének, Szilágyi Sándor a Debreceni Szakképzési centrum főigazgatójának, Szabó Péter a Schaeffler Debrecen Kft. ügyvezető igazgatójának, Barabás Botond a BMW Group Gyár Debrecen képzési vezetőjének, Karsheh Nabil a Deutsche Telekom IT Souliton Technik üzletágvezetőjének, valamint Gere Enikő a Krones Hungary Kft. szervezetfejlesztési vezető szakértőjének hozzászólásaiból kaphattak a diákok és az iskolaközösség választ a karrierépítési lehetőségeikről felmerülő kérdéseikre.

  Megismerkedhettek a duális képzés lehetőségeivel, előnyeivel, továbbá egy korszerű vállalat fontos tulajdonságaival úgy mint hatékonyság, környezettudatosság, fenntarthatóság és társadalmi felelősségvállalás. A vállalatok képviselői bemutatták, hogy mindezek hogyan valósulnak meg az ő szervezetükben.

  GALÉRIA

  Karrierhét megnyitó 2024

  DSC_0088.jpg
  DSC_0187.jpg
  DSC_0131.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Úszó Diákolimpia Hajdú-Bihar Vármegyei Döntője

  Úszó Diákolimpia Hajdú-Bihar Vármegyei Döntője

  Az Úszó Diákolimpia Hajdú-Bihar Vármegyei Döntőjén szép sikereket értek el diákjaink

  2024. febr. 12.


  DSZC Mechwart

  Karrierhét I 2024

  Karrierhét I 2024

  Iskolánkban 2024. február 5. és 2024. február 9. között került megrendezésre a Karrierhét, ahol a mechwartos tanulók megismerkedhettek a Debrecen város által nyújtott karrierépítési lehetőségekkel.

  2024. febr. 9.


  DSZC Mechwart

  Német nyelvű matematikaverseny

  Német nyelvű matematikaverseny

  A német két tanítási nyelvű tagozatos diákjainknak lehetősége van egy speciális területen is megméretni magukat, a német nyelvű matematikaversenyen.

  2024. febr. 5.


  DSZC Mechwart


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum

  4025 Debrecen, Széchenyi u. 58.

  Telefon: +36 52 413 499

  E-mail: iskola@mechwart.hu

  OM azonosító: 203033/016

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002423


  2024Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum