SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/016 | 4025 Debrecen, Széchenyi u. 58.

Intézmény logo

Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum

  • Hírek
  • Közérdekű adatok
  • KRÉTA
Széchenyi 2020

Oktatók

Tanáraink elérhetőségei, információk

Név, beosztás
Oktatott tárgyak
E-mail cím
Telefon, mellék
Osztályfőnök
Fogadó óra

Munkaközösség-vezetők

Balogh Miklós Péter

Munkaközösség-vezető

Munkavállalói ismeretek, Informatikai és távközlési alapok I-II., IKT projektmunka I., Hálózat programozása és IoT, Hálózatok I., Szerverek és felhőszolgáltatások

balogh.miklos.peter​@gmail.com
Osztályfőnök:
1/13.I
Fogadó óra:
Csütörtök 10:10-10:50

Hodossiné Sugár Éva

Munkaközösség-vezető

Irodalom, Magyar nyelv

radiuseva​@gmail.com
Osztályfőnök:
12.C
Fogadó óra:
Péntek 11:05-11:45

Linzenboldné Török Ilona

Munkaközösség-vezető

Magyar nyelv, Irodalom, Német nyelv, Képességfejlesztés (anyanyelv)

linzenboldnetorokilona​@gmail.com
Osztályfőnök:
12.A
Fogadó óra:
Szerda 9:20-10:00

Dr. Máté József László

Munkaközösség-vezető

Irodalom, Magyar nyelv

jmatedr​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 10:10-10:50

Omaiszné Pólya Éva Mária

Munkaközösség-vezető

Angol nyelv

evapolya​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 10:10-10:50

Szőllősi Irén

Munkaközösség-vezető

Fizika, Komplex természettudományos tantárgy

iren.szollosi​@gmail.com
Osztályfőnök:
11.C
Fogadó óra:
Péntek 12:45-13:25

Varga Sándor László

Munkaközösség-vezető

Számítógépes modellezés, Forgácsolási ismeretek, Gyártástervezés és gyártásirányítás, Gyártástervezés gyakorlat, Hálózatok I. gyakorlat, IT hálózatbiztonság gyakorlat, Hálózatok II. gyakorlat

varga0sandor​@gmail.com
Osztályfőnök:
5/13.A
Fogadó óra:
Kedd 10:10-10:50

Oktatók

Almásiné Németh Katalin

Oktató

Matematika, Német nyelv

almasine.kata​@gmail.com
Osztályfőnök:
11.A
Fogadó óra:
Péntek 10:10-10:50

Balogh Imre

Oktató

Műszaki mérés gyakorlat, Gépészeti alapismeretek

baloghimre19600218​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Kedd 11:05-11:45

Bánkné Zsebők Piroska

Oktató

Matematika, Képességfejlesztés (matematika)

piros58​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Csütörtök 12:45-13:25

Barna Ferenc Tamás

Oktató

Villamos alapismeretek, Hálózatok II.

fbarna58​@hotmail.hu
Osztályfőnök:
2/14.I
Fogadó óra:
Kedd 10:10-10:50

Barta Attila Imre

Oktató

Munkavállalói ismeretek, Informatikai és távközlési alapok I., Programozási alapok, IKT projektmunka I.

batti1958​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Péntek 11:05-11:45

Barta Gergely György

Oktató

Forgácsolási ismeretek, Gyártástervezés és gyártásirányítás, Gyártástervezés gyakorlat, Műszaki számítások, Tervezési dokumentációk, Gépészeti alapozó feladatok

bggy65​@gmail.com
Osztályfőnök:
12.D
Fogadó óra:
Kedd 9:20-10:00

Bernáthné Dr. Somogyi Márta

Oktató

Német nyelv

bersomarta​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Kedd 8:30-9:10

Burzánné Pintye Lívia

Oktató

Foglalkoztatás I., Német nyelv

burzannepintyelivia​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Szerda 12:45-13:25

Csatári Nóra

Oktató

Matematika, Német nyelv

nori.csatari​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Csütörtök 10:10-10:50

Délczeg Ferenc

Oktató

Informatikai és távközlési alapok I., Villamos alapismeretek

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Szerda 11:55-12:35

Dezsőné Mezei Márta Zsuzsanna

Oktató

Angol nyelv, Foglalkoztatás I.

dezsonemezeimarta​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
-

Erdősi Gábor

Oktató

Matematika, Fizika

egabor0814​@freemail.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 11:05-11:45

Fancsali László

Oktató

Testnevelés

fancsalilaszlo3​@gmail.com
Osztályfőnök:
11.D
Fogadó óra:
Péntek 10:10-10:50

Fekete Balázs

Oktató

Digitális kultúra, Hálózatok I. gyakorlat, Informatikai és távközlési alapok II., Hálózat programozása és IoT, Hálózatok I.

fekete.balazs​@mecwart.hu
Osztályfőnök:
10.F
Fogadó óra:
Hétfő 11:05-11:45

Gerédné Bereczky Szilvia Zsuzsa

Oktató

Irodalom, Magyar nyelv, Német nyelv

gbszilvi05​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Csütörtök 8:30-9:10

Görömbei Tímea

Oktató

Német nyelv, Történelem

gorombeitimea​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Szerda 10:10-10:50

Hagymási Gyula Levente

Oktató

Programozási alapok, Hálózatok II. gyakorlat, Digitális kultúra, Kommunikációs alkalmazások, IKT projektmunka I.

oktato.ber​@gmail.com
Osztályfőnök:
10.B
Fogadó óra:
Szerda 11:05-11:45

Hidasi Ágnes

Oktató

Angol nyelv

hidasiagnes​@gmail.com
Osztályfőnök:
9/Ny
Fogadó óra:
Szerda 10:10-10:50

Horváth Kálmán László

Oktató

Műszaki mérés Műszaki mérés gyakorlat Szerszámgépek karbantartása Foglalkoztatás II. Karbantartás gyakorlat Gépészeti alapismeretek, Munkavállalói ismeretek, Műszaki számítások, Technológiai tervezés

mechwart.horvath​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Csütörtök 11:55-12:35

Hutás Henrietta

Oktató

Programozási alapok, Programozás gyakorlat, Matematika, Adatszerkezetek és algoritmusok, Adatbázis-kezelés I.

hutasheni​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Kedd 10:10-10:50

Incze Antal

Oktató

Szerszámgépek karbantartása, Karbantartás gyakorlat, Irányítástechnikai gyakorlatok, Gépészeti alapismeretek, Munkavállalói ismeretek, Technológiai tervezés, Tervezési dokumentációk, Gyártástervezés és gyártásirányítás

inczeantal​@gmail.com
Osztályfőnök:
10.D
Fogadó óra:
Hétfő 10:10-10:50

Kálcsev András György

Oktató

Villamos alapismeretek, Munkavállalói ismeretek, Foglalkoztatás II., Műszaki mérés gyakorlat

kalcsev.andras​@t-online.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Kedd 9:20-10:00

Kertész János Andrásné

Oktató

Programozás, Programozás gyakorlat, Programozási alapok, Kommunikációs alkalmazások, Hálózatok II. gyakorlat, Digitális kultúra

kerteszjanosne0119​@gmail.com
Osztályfőnök:
12.E
Fogadó óra:
Kedd 11:05-11:45

Kiss Imre Zoltán

Oktató

Forgácsolási ismeretek, Gépészeti alapismeretek, Forgácsolás gyakorlat, Gyártástervezés gyakorlat, A CNC-programozás alapjai, Gyártástervezés

szabo.kiss​@gmail.com
Osztályfőnök:
9.D
Fogadó óra:
Kedd 10:10-10:50

Kissné Simon Mária

Oktató

Matematika, Irodai szoftverek, Irodai szoftverek gyakorlat, Digitális kultúra

ksm​@mechwart.hu
Osztályfőnök:
12.B
Fogadó óra:
Kedd 10:10-10:50

Kocsisné Sebestyén Ildikó

Oktató

Matematika, Fizika

kocsisne.s.ildiko​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Kedd 13:30-14:10

Kun Lászlóné

Oktató

Matematika, Hálózatok II., IKT projektmunka II.

euro.kunne​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Csütörtök 9:20-10:00

Lajcsák Emese

Oktató

Német nyelv, Irodalom, Magyar nyelv

lajcsakemese​@gmail.com
Osztályfőnök:
9.A
Fogadó óra:
Szerda 9:20-10:00

Dr. Lászlóné Figula Éva

Oktató

Matematika, Fizika

figula.eva​@gmail.com
Osztályfőnök:
10.E
Fogadó óra:
Hétfő 11:55-12:35

Madár-Weidisch Edit

Oktató

Angol nyelv

weidische​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 9:20-10:00

Madarassy Mónika Éva

Oktató

Hálózatok II. gyakorlat, IT hálózatbiztonság gyakorlat, Hálózatok II.

madarassymoni​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 11:05-11:45

Magi Béla Tibor

Oktató

IKT projektmunka I., IT hálózatbiztonság, Szerverek és felhőszolgáltatások, Digitális kultúra, Szerverek és felhőszolgáltatások

iskola67​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 11:55-12:35

Molnárné Sáfrány Katalin

Oktató

Angol nyelv, Foglalkoztatás I., Szakmai angol

mokata57​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Péntek 8:30-9:10

Nagy Ágnes

Oktató

Történelem, Német nyelv

-

Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Szerda 8:30-9:10

Nagy Csaba

Oktató

Testnevelés

boroka182​@gmail.com
Osztályfőnök:
11.E
Fogadó óra:
Szerda 11:05-11:45

Nagy Gábor

Oktató

Gépészeti alapozó feladatok gyakorlata, Forgácsolás gyakorlat, Gépészeti alapismeretek

vega83ster​@gmail.com
Osztályfőnök:
9/Kny
Fogadó óra:
Kedd 9:20-10:00

Nagy Melinda

Oktató

Angol nyelv, Foglalkoztatás I.

melinda.nagy​@windowslive.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Péntek 8:30-9:10

Nagy Miklós

Oktató

Testnevelés

nagymikiakovacs​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 11:05-11:45

Nagy Viktor

Oktató

Informatikai és távközlési alapok I., Hálózatok I. gyakorlat, IKT projektmunka, II. Digitális kultúra

nagyviktor77​@gmail.com
Osztályfőnök:
9.C
Fogadó óra:
Kedd 11:05-11:45

Nemes Tamás

Oktató

Digitális kultúra, Komplex programozási feladatok, Programozás gyakorlat, Kommunikációs alkalmazások, IKT projektmunka I.

nemestamas94​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Péntek 10:10-10:50

Nyáriné Üveges Csilla

Oktató

Német nyelv, Történelem

uveges.csilla​@freemail.hu
Osztályfőnök:
10.A
Fogadó óra:
Hétfő 11:05-11:45

Pántya-Vida Zsuzsa

Oktató

Angol nyelv, Munkavállalói idegen nyelv, Foglalkoztatás I., Munkavállalói idegen nyelv

vuzsip​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 8:30-9:10

Pap Judit

Oktató

Angol nyelv

juco72​@freemail.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Kedd 11:55-12:35

Papp Lajos

Oktató

Szerverek és felhőszolgáltatások gyakorlat, IT hálózatbiztonság gyakorlat

bitpasztor​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 11:05-11:45 Burgundia utca

Papp Mihály

Oktató

Linux alapok, Linux alapok gyakorlat, Szerverek és felhőszolgáltatások, Digitális kultúra, Programozási alapok, IKT projektmunka I.

pappmihaly.mechwart​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 13:30-14:10

Dr. Pappné Lepp Éva

Oktató

Történelem

pappneva5​@gmail.com
Osztályfőnök:
10.C
Fogadó óra:
Hétfő 10:10-10:50

Péter Miklós

Oktató

Programozás, Programozási alapok, Programozás gyakorlat, Komplex programozási feladatok, Digitális kultúra

miklos.peter​@outlook.com
Osztályfőnök:
9.F
Fogadó óra:
Szerda 11:55-12:35

Polonkainé Élő Beatrix

Oktató

Gépészeti alapozó feladatok, Műszaki számítások, Tervezési dokumentációk

beap​@mechwart.hu
Osztályfőnök:
5/13.D
Fogadó óra:
Péntek 10:10-10:50

Pusztai Gyula

Oktató

Angol nyelv

cattani64​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 8:30-9:10

Rácz Csaba János

Oktató

Programozás, Programozás gyakorlat, Komplex programozási feladatok, Fizika

csracz.hu​@gmail.com
Osztályfőnök:
11.B
Fogadó óra:
Szerda 9:20-10:00

Rácz Jenő Béla

Oktató

Gépészeti alapozó feladatok Irányítástechnikai gyakorlatok Szerszámgépek karbantartása Karbantartás gyakorlat Gépészeti alapismeretek, Munkavállalói ismeretek, Technológiai tervezés, Műszaki számítások

racz.jeno​@gmail.com
Osztályfőnök:
9.E
Fogadó óra:
Csütörtök 11:05-11:45

Ráczné Keserű Andrea

Oktató

Történelem, Pénzügyi és vállalkozói ismeretek

kes.andika​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Kedd 12:45-13:25

Suba László

Oktató

Testnevelés

devsi​@freemail.hu
Osztályfőnök:
5/13.B
Fogadó óra:
Péntek 9:20-0:00

Szabó Csaba Antal

Oktató

Testnevelés

csszabo55​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Kedd 8:30-9:10

Szegedi Imre

Oktató

Informatikai és távközlési alapok II., Hálózatok II., Hálózatok II. gyakorlat, Hálózatok I. gyakorlat, IKT projektmunka II.

szegedii​@freemail.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Szerda 9:20-10:00

Szűcs Erika

Oktató

Digitális kultúra

szucs.erika40​@gmail.com
Osztályfőnök:
9.B
Fogadó óra:
Szerda 11:05-11:45

Szűcs Mariann

Oktató

Irodalom, Magyar nyelv, Képességfejlesztés (anyanyelv)

szmarianne​@freemail.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Péntek 12:45-13:25

Tóth Attila Zsolt

Oktató

IKT projektmunka I., Digitális kultúra, Foglalkoztatás II., Irodai szoftverek, Irodai szoftverek gyakorlat

atustoth​@gmail.com
Osztályfőnök:
5/13.C
Fogadó óra:
Kedd 11:55-12:35

Tóth József

Oktató

Gépészeti alapismeretek, Villamos alapismeretek, Gyártástervezés gyakorlat

jozsi1999​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 12:45-13:25

Varga Attila György

Oktató

IT hálózatbiztonság gyakorlat, IT hálózatbiztonság, Linux alapok gyakorlat, Szerverek és felhőszolgáltatások, Szerverek és felhőszolgáltatások gyakorlat

svii​@freemail.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Kedd 11:05-11:45

Dr. Varga Szabolcs

Oktató

Történelem, Etika

varga.szabolcs85​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Szerda 8:30-9:10

Varga Tamás

Oktató

Hálózatok I. gyakorlat, Informatikai és távközlési alapok I., Kommunikációs alkalmazások, Hálózatok I.

tamvar3​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Szerda 13:30-14:10

Veres Ibolya

Oktató

Angol nyelv

veresibolya2018​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 10:10-10:50

Zétényi Attila Gyula

Oktató

Angol nyelv

zattila​@gmail.com
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Péntek 11:55-12:35

Vezetőség

Dr. Barcsa Lajos

Igazgató

Gépészeti alapozó feladatok

dr.barcsalajos​@mechwart.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Szerda 8:30-9:10

Gyetvai Károly Tamás

Általános igazgatóhelyettes

Digitális kultúra

gyetvai.karoly​@mechwart.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Kedd 9:20-10:00

Kiss Albert Botond

szakmai igazgatóhelyettes

Számítógépes modellezés

kiss.albert​@mechwart.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 11:05-11:45

Papp József

Vállalati kapcsolatokért felelős igazgatóhelyettes

Gépészeti alapozó feladatok gyakorlata

erestrak​@freemail.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Szerda 11:55-12:35

Pongor András

Fejlesztési és innovációs igazgatóhelyettes

Irányítástechnikai gyakorlatok

pongora​@mechwart.hu
Osztályfőnök:
-
Fogadó óra:
Hétfő 11:05-11:45

Partnereink

SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum


    • Intézmény logo
    • Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum

      4025 Debrecen, Széchenyi u. 58.

    • Telefon: +36 52 413 499

      E-mail: iskola@mechwart.hu

      OM azonosító: 203033/016

      Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002423


    2022Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum